Zaznacz stronę

pełne wsprarcie to właśnie ci oferujemy

Współpraca z IMEO Polska to pełne wsparcie wyspecjalizowanej kadry ekspertów, którzy wskażą nowe możliwości zwiększające efektywność działań i zapewniające ogromne oszczędności.

Nasza ofeta

Nasza firma oferuje pełny zakres skutecznych i sprawdzonych rozwiązań serwisowych głównie dla firm z branży przemysłowej, które gwarantują wzrost konkurencyjności i maksymalną produktywność Twojego przedsiębiorstwa.  Wierzymy, że nasze doświadczenie oraz szereg świadczonych przez nas usług, pomoże Ci rozwinąć Twoją działalność.  Napisz do nas już teraz.

Wiedza

Eksperci i pracownicy Imeo Polska dysponują najwyższą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Stosując najlepsze praktyki oraz skuteczne rozwiązania, gwarantujemy profesjonalizm świadczonych usług.

.

g

Dopasowanie

Indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie Imeo Polska w każdą z realizacji zapewnia pełne dopasowanie do potrzeb oraz spełnienie wszystkich oczekiwań.

baza dostawców

Imeo Polska dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc swoją ofertę, wybiera jako swoich partnerów najlepszych dostawców na świecie.

struktura

Wielopoziomowa struktura pozwala na zastosowanie optymalnych rozwiązań oraz zminimalizowanie ryzyka.

i

Dokumentacja

Imeo Polska dostarcza pełną dokumentację.

}

dostep 24/7

Doświadczony zespół specjalistów Imeo Polska jest do dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Główne usługi

innfrastruktura

Oferujemy pełny zakres skutecznych i sprawdzonych rozwiązań serwisowych głównie dla firm z branży przemysłowej, które gwarantują wzrost konkurencyjności i maksymalną produktywność Twojego przedsiębiorstwa. 

utrzymanie ruchu

Świadczymy usługi utrzymania ruchu obejmujące kompleksową obsługę techniczną maszyn, urządzeń oraz instalacji. Stawiamy na fachowość, dlatego nasi pracownicy dysponują najwyższą wiedzą i są wyposażeni w narzędzia.

inżyniering

Oferujemy pełne wsparcie inżynieryjne. Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju instalacji, wykonawstwem, pomiarami, odbiorami, a także kosztorysami i planami inwestycyjnymi od początku do samego końca.

outsourcing

Stawiamy na etyczną i partnerską współpracę z wykorzystaniem najwyższych standardów,  najskuteczniejszych strategii i najnowocześniejszych narzędzi w celu uzyskania szeroko pojętego obustronnego sukcesu

nasi partnerzy

Współpracujemy z najważniejszymi firmami z Polski i całego świata. Wśród naszych klientów znaleźć można takie przedsiębiorstwa, jak:

pomożemy rozwinąć twój biznes

 

Napisz do nas już teraz i dowiedz się jak możemy Ci pomóc w rozwoju Twojej działalności..