Zaznacz stronę

Co robimy. jak to robimy.

Nasza firma oferuje pełny zakres skutecznych i sprawdzonych rozwiązań serwisowych głównie dla firm z branży przemysłowej, które gwarantują wzrost konkurencyjności i maksymalną produktywność Twojego przedsiębiorstwa.  Naszym głównym obszarem działań jest obsługa infrastruktury, utrzymanie ruchu, inżyniering i outsourcing. Dążąc do perfekcji i wciąż doskonaląc poziom swoich usług cały czas się rozwijamy oraz zbieramy cenne doświadczenia dzięki czemu wiemy jak  sprostać oczekiwaniom  najbardziej wymagającego klienta.

grupa specjalistów

Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów z branży. Stawiamy na fachowość, dlatego nasi pracownicy dysponują najwyższą wiedzą i są wyposażeni w profesjonalne narzędzia oraz elektronarzędzia. Dbamy o etyczną i partnerską współpracę z wykorzystaniem najwyższych standardów,  najskuteczniejszych strategii i najnowocześniejszych metod w celu uzyskania szeroko pojętego obustronnego sukcesu.

pracujemy 24/7

Wyspecjalizowany zespół Imeo Polska jest do dyspozycji całą dobę, siedem dni w tygodniu. Niezwłocznie usuwa awarie i serwisuje urządzenia, gwarantując bezpieczeństwo i utrzymanie produkcji na najwyższym poziomie.

doświadczenie

Doświadczenie naszego zespołu jest niepodważalne i gwarantuje osiągnięcie każdego celu w każdym z obszarów działalności. Wiemy jak przy pomocy naszych skutecznych i innowacyjnych metod wypracować najefektywniejsze rozwiązania zapewniające najwyższą jakość i ogromne oszczędności.

tak pracujemy

Nasz profesjonalizm i  cenne doświadczenie pozwoliło nam wypracować najefektywniejsze i najskuteczniejsze metody współpracy.

1. zapytanie

Natychmiast po otrzymaniu zapytania ofertowego przystępujemy do pracy – by jak najszybciej zapewnić wsparcie dla Państwa firmy.

2. analiza

Ten proces rozpoczyna się od dokładnej analizy założeń i wyboru najlepszych rozwiązań.  Eksperci, których wiedza jest niepodważalna dokonują rzetelnej oceny, by przygotować innowacyjny projekt spełniający wszystkie oczekiwania przedsiębiorstwa.

3. oferta

Dogłębne zrozumienie kluczowych zagadnień związanych z przemysłem pozwala na przygotowanie przez nasz zespół doświadczonych specjalistów oferty najlepiej dopasowanej do potrzeb.

4. umowa

Stawiamy na etyczne i partnerskie współdziałaniew celu uzyskania szeroko pojętego obustronnego sukcesu. Podpisanie umowy gwarantuje bezpieczeństwo i jasne warunki współpracy.

nasi partnerzy

Współpracujemy z najważniejszymi firmami z Polski i całego świata. Wśród naszych klientów znaleźć można takie przedsiębiorstwa, jak:

pomożemy rozwinąć twój biznes

 

Napisz do nas już teraz i dowiedz się jak możemy Ci pomóc w rozwoju Twojej działalności..